FREZOWANIE


Wstęp

Wstęp do działu frezowanie pokazuje jak poruszać się po katalogu oraz opisuje gatunki i łamacze zastosowane w płytkach frezarskich.

KATALOG DO POBRANIA


Aplikacje

W dziale Aplikacje zawarty jest ogólny przegląd systemów głowic frezarskich.

KATALOG DO POBRANIA


Frezy do płaszczyzn

MaxiMill 274
System głowic 45st. do frezowania płaszczyzn z ekstremalnie pozytywną geometrią dla niskiego poziomu zapotrzebowania mocy. Wysoka jakość powierzchni przy zachowaniu niskich wibracji oraz poziomu hałasu. Możliwość zastosowania 2-óch typów płytek: 4 lub 8 krawędziowych.

KATALOG DO POBRANIA
MaxiMill 270
System głowic 45st. do frezowania płaszczyzn do zastosowania uniwersalnego zarówno w maszynach konwencjonalnych jaki CNC.

Maksymalny wskaźnik usuwania materiału oraz idealny stosunek jakości do ceny.

KATALOG DO POBRANIA
MaxiMill 273
System głowic 45st. do ekonomicznego frezowania płaszczyzn.

Płytki posiadają 16 krawędzi skrawających.

Stabilność i bezpieczeństwo procesu przy niskim zapotrzebowaniu mocy.

KATALOG DO POBRANIA
MaxiMill 271
System głowic 45 st. do frezowania płaszczyzn z wykorzystaniem dużej mocy dla wysokiej produktywności. 8 krawędzi skrawających. Maksymalna głębokość skrawania do 8,4mm.

KATALOG DO POBRANIA
MaxiMill HEC
System głowic ze stycznymi płytkami do frezowania płaszczyzn w żeliwie. 8 krawędzi skrawających. Optymalne rozwiązanie dla materiałów żeliwnych.

KATALOG DO POBRANIA
MaxiMill HDM
System głowic 75st. do frezowania płaszczyzn wielkogabarytowych detali. Wysokie bezpieczeństwo procesu. Duży zakres średnic od 160 do 350mm.

KATALOG DO POBRANIA


Frezy walcowo-czołowe

MaxiMill 211
Najbardziej uniwersalny system głowic z kątem 90 stopni to wysokowydajnego frezowania walcowo – czołowe. Zaawansowana geometria łamacza – niskie siły skrawania. Szeroki zakres gatunków do wszystkich materiałów. Szeroki wybór promieni na płytkach. Wszechstronne zastosowanie. Spokojna praca przy dużych głębokościach.

KATALOG DO POBRANIA

MaxiMill 490
System głowic z kątem 90 stopni do ekonomicznego frezowania walcowo – czołowego. Płytki 4 krawędziowe do uniwersalnych zastosowań. Optymalny wskaźnik ceny do wydajności.

KATALOG DO POBRANIA
MaxiMill HSC
System głowic z kątem 90 stopni do wysokoobrotowego frezowania walcowo – czołowego w lekkich materiałach. Wysoki wolumen usuwania materiału. Wysoka produktywność i bezpieczeństwo procesu.

KATALOG DO POBRANIA
MaxiMill HPC
System głowic na płytki z wkładką (PCD) oraz (CBN) do wysokowydajnego frezowania walcowo – czołowego aluminium oraz stal wysoko utwardzonych. Bezpieczeństwo procesu. Długa żywotność narzędzia przy zachowaniu wysokich parametrów. Niskie siły skrawania.

KATALOG DO POBRANIA

Frezy do form

MaxiMill HFC
System głowic ze specjalnym kątem do frezowania z wysokim wolumenem posuwu. Ekstremalnie wysoki wskaźnik posuwu. Wysoki wskaźnik usuwania materiału. Wysokowydajna obróbka.

KATALOG DO POBRANIA
MaxiMill 251
System głowic na płytki okrągłe do frezowania kształtowego i trudnych materiałów. Idealne zastosowania do zgrubnej obróbki i trudnych materiałów obróbczych. Bardzo wysoki wolumen posuwu przy zachowaniu maksymalnej stabilności. Szeroki zakres gatunków płytek do wszystkich materiałów.

KATALOG DO POBRANIA
MaxiMill 252
System głowic na płytki okrągłe 2-stronne do frezowania w materiałach nierdzewnych i egzotycznych. Szybka obróbka z wysokim wskaźnikiem usuwania materiału. Dwustronna płytka zapewnia odpowiedni efekt redukcji kosztów. Konstrukcja płytki zapewnia optymalną głębokość skrawania.

KATALOG DO POBRANIA

Frezy profilowe

Systemy głowic do frezowania profilowego, fazowania i rowków teowych.

  • Do ogólnych zadań w obróbce skrawaniem.

KATALOG DO POBRANIA


Frezy kasetowe

MaxiMill 260
System głowic na wymienne kasety do frezowania w szczególności dużych rozmiarów.

  • Uniwersalne zastosowanie z optymalną stabilnością.
  • Regulowane kasety dla zachowania wysokiej klasy chropowatości.
  • Wszechstronne zastosowanie dzięki wymiennym kasetom na różne rodzaje płytek.

KATALOG DO POBRANIA


Informacje techniczne

W dziale tym znajduje się informacje techniczne:

  • O rodzajach zużycia płytek.
  • Rozwiązywaniu problemów z frezowaniem.
  • O zastosowaniu parametrów technicznych.
  • Właściwościach materiałów.
  • O częściach zamiennych.

KATALOG DO POBRANIA