Praca

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Region: podkarpackie

Wymagania:

  • Znajomość branży narzędziowej;

  • Umiejętności techniczne;

  • Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;

  • Doświadczenie handlowe;

  • Doświadczenie w obsłudze klienta;

  • Wysoka motywacja do pracy - nastawienie na realizację celu;

  • Zdolności negocjacyjne;;

  • Obsługa pakietu Office;

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • Prawo jazdy kategorii B;

Zakres obowiązków:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych wyznaczonych przez Firmę;

  • Obsługa Klientów i rozwijanie relacji z nimi;

  • Poszukiwanie nowych Klientów;

  • Doradztwo techniczne w obszarze produktów branży narzędziowej;

  • Prowadzenie prezentacji produktowych i szkoleń w zakresie oferowanych przez Firmę produktów;

  • Planowanie wizyt handlowych oraz raportowanie do centrali Firmy.

Dla zatrudnionych gwarantujemy atrakcyjne warunki:

  • Umowa o pracę;

  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do wiedzy oraz doświadczenia, powiązane z wynikami sprzedaży;

  • Praca w młodym zespole profesjonalistów w branży.

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy);

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji: uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych,

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie swojej aplikacji  (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres:

cnstechnik@cnstechnik.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).