CERATIZIT Austria GmbH

Firma CERATIZIT Austria GmbH to światowy lider w produkcji węglika spiekanego, płytek wieloostrzowych oraz narzędzi do obróbki skrawaniem. Dzięki wysoko wyspecjalizowanej technologii narzędzia skrawające firmy CERATIZIT gwarantują wysoką produktywność przy zachowaniu konkurencyjnych cen.
Firma od ponad 90 lat istnienia na rynku stała się jednym ze światowych liderów w branży narzędziowej zatrudniając ponad 5900 pracowników na całym świecie.

www.ceratizit.com Zobacz filmy


TOCZENIE | FREZOWANIE | ROWKOWANIE | WIERCENIE
NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNE | NARZĘDZIA VHM HPC | OPRAWKI NARZĘDZIOWE

OSG

Korpor OSG z siedzibą główną w okręgu Aichi, w Japonii jest największym na świecie producentem obrotowych narzędzi skrawających. Założone w 1938 roku, OSG ma długotrwałą reputację jako dostawca narzędzi skrawających dla wszelkich rozwiązań w całym przemyśle wytwórczym.
OSG utrzymuje pozycję nr 1 na japońskim rynku narzędzi skrawających, jak również najwyższej rangi pozycję w skali globalnej, w produkcji, sprzedaży i sieci technicznej obejmującej 29 krajów.

www.osgeurope.com Zobacz filmy


GWINTOWANIE

YG-1 Poland Sp. z o.o.

Firma YG-1 Poland Sp. z o.o. powstała w 2004 roku jako spółka z kapitałem zagranicznym. YG-1 Poland należy do grupy YG-1 Co., LTD. założonej w 1981 roku w Korei Południowej, która przez ten krótki okres stała się jednym z największych producentów narzędzi skrawających na świecie.
Budowanie marki YG-1 na Polskim rynku odbywa się poprzez doradztwo techniczne i wsparcie klientów w dążeniu do podnoszenia wydajności oraz produktywności ich produkcji. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się najlepszym na rynku stosunkiem jakości do ceny dając gwarancję i pewność w zastosowaniach przemysłowych.

www.yg-1.pl Zobacz filmy


WIERCENIE | FREZOWANIE | GWINTOWANIE | POZOSTAŁE

FABA S.A.

FABA S.A. to polski lider oraz europejski czołowy producent profesjonalnych narzędzi do maszynowej obróbki drewna dla przemysłu tartacznego i meblarskiego. Od 2008 roku FABA rozwija produkcję narzędzi do obróbki metali, które szybko zyskały uznanie w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym oraz energetycznym, czyli głównie tam, gdzie występują procesy obróbki skrawaniem.

www.fabametal.pl Zobacz filmy


OFERTA FIRMY FABA