OFERTA UZUPEŁNIAJĄCA


Dormer-Pramet

Firma Dormer-Pramet powstała w wyniku połączenia, firmy Dormer - producenta narzędzi obrotowych i firmy Pramet - specjalisty od narzędzi na wymienne płytki z węglika spiekanego.

Mocne strony obu marek zostały połączone w 2014 roku pod nazwą Dormer-Pramet, tworząc jednolitą platformę, która zapewnia klientom dostęp do szerokiej gamy wysokiej jakości narzędzi, wraz z łatwo dostępnym serwisem dla sprawnego przebiegu operacji u klientów.

Podstawowy program produkcyjny składa się z szeregu narzędzi, które są przeznaczone dla inżynierii ogólnej i obejmują zarówno narzędzia na wymienne płytki skrawające, jak narzędzia do wiercenia, frezowania, gwintowania.

www.dormerpramet.com/pl


VARGUS

VARGUS jest światowym liderem wśród producentów wysokiej jakości narzędzi skrawających, zwłaszcza do gwintowania, do rowków, mikronarzędzi oraz narzędzi do usuwania ostrych krawędzi - gratowania dla przemysłu metalowego i tworzyw sztucznych.

Firma została założona w 1960 roku w mieście Nahariya w Izraelu, VARGUS jest narzędziowym oddziałem Grupy NEUMO Ehrenberg, jednej z największych prywatnych organizacji zajmujących się wytwarzaniem i dystrybucją produktów ze stali nierdzewnych oraz narzędzi skrawających.

Od początku działalności firmy Vargus jej inżynierowie byli pionierami w dziedzinie narzędzi i pierwsi na świecie opracowali koncepcję trójkątnej wymiennej płytki do toczenia gwintu oraz systemu narzędzi do frezowania gwintów z wymiennymi płytkami i oryginalny system narzędzi ręcznych do gratowania.

Produkcja i rozwój narzędzi odbywa się zgodnie z certyfikatem ISO 9001:2000 i jest oferowana na całym świecie poprzez ponad 100 przedstawicielstw.

www.vargus.pl


Precitool

Firma Precitool jest obecna i znana na rynku europejskim od kilkudziesięciu lat. Od początku swojego istnienia, mając na celu jak najlepsze zrozumienie i zaspokojenie potrzeb końcowych odbiorców, oferuje produkty i usługi poprzez Partnerów, zgodnie z zasadą: MYŚL GLOBALNIE - DZIAŁAJ LOKALNIE.

Kompleksowa oferta, fachowe doradztwo, sprawny serwis oraz zaufanie lokalnych Partnerów to główne atuty firmy, które są podwalinami sukcesu PRECITOOL w Europie i które stawiamy sobie za cel w naszym działaniu. Mamy nadzieję, że również Państwo docenicie ich przydatność w Waszym codziennym funkcjonowaniu.

www.precitool-ost.eu


FANAR

Fabryka Narzędzi FANAR Spółka Akcyjna jest wiodącym producentem narzędzi skrawających do obróbki metali. Od wielu lat stawia na nowoczesne rozwiązania, wysoką jakość i ciągły rozwój. Posiada wiedzę i doświadczenie, które wsparte najnowszą technologią i nowoczesnym parkiem maszynowym pozwala zaoferować nowoczesne produkty spełniające najwyższe wymagania jakościowe. Szeroka oferta produktowa wsparta serwisem, doradztwem technicznym oraz nowymi rozwiązaniami informatycznymi w obsłudze klienta zapewniają wysoki poziom zadowolenia klientów.

www.fanar.pl


MTSrl

MTSrl jest firmą działającą w zakresie projektowania i budowy statycznych i napędzanych narzędzi do tokarek sterowanych numerycznie. Ciągłe badania najnowocześniejszą technologią produkcji pozwala oferować klientom coraz bardziej innowacyjne i efektywne rozwiązania.

Pełna produkcja odbywa się w 100% w siedzibie głównej we Włoszech co zapewnia odpowiednio szybkie reagowanie na potrzeby klienta przy zachowaniu odpowiedniej jakości.

Polityka zarządzania zapasami materiałowymi pozwala na bardzo szybkie dostawy na całym świecie. Produkty są gotowe w ciągu 5 dni do wysyłki od momentu potwierdzenia zamówienia.

www.mtmarchetti.com


HAIMER

HAIMER to rodzinna średniej wielkości firma znajdująca się w Igenhausen, Bawaria w pobliżu Augsburg, Niemcy. Firma zajmuje się projektowaniem, produkowaniem oraz sprzedażą innowacyjnych wysokiej jakości oprawek narzędziowych wykorzystywanych w branży lotniczej, motoryzacyjnej, energetycznej, kolejowej.

Oprócz szerokiej oferty oprawek w ofercie HAIMER znajdują się również urządzenia do oprawek termokurczliwych, do wyważania oraz czujniki 3D.

www.haimer.biz