WIERCENIE


EX-(SUS) Series

Seria wierteł HSS-E z pokryciem TiN do pracy na maszynach CNC z wysokimi prędkościami skrawania. Stopniowane co 0,01 mm w standardzie katalogowym.

KATALOG DO POBRANIA

HYP-PRO

Seria wierteł węglikowych ogólnego zastosowania do różnego rodzaju materiałów. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

KATALOG DO POBRANIA

AD-ADO

Seria wierteł pełnowęglikowych wysokowydajnych do prac, które wymagają maksymalnych osiągów.

KATALOG DO POBRANIA

WDO-SUS

WDO-SUS to specjalna linia wysokowydajnych, węglikowych wierteł OSG z chłodzeniem wewnętrznym przeznaczonych do wiercenia w stali nierdzewnej. Nowy kształt otworów chłodzących poprawia przepływ płynu chłodzącego, odprowadzanie wiórów i zmniejsza wytwarzanie temperatury. Redukuje to utwardzenie materiału obrabianego, co prowadzi do dłuższej żywotności narzędzia np. podczas operacji gwintowania i rozwiercania.

KATALOG DO POBRANIA

Linia ADF

Linia wierteł pełnowęglikowych wysokowydajnych o kącie wierzchołkowym 180 stopni dające możliwość zastosowania w wielu aplikacjach:

  • Płaskie dno
  • Nieprostopadła powierzchnia
  • Niecentryczne otwory
  • Przecinające się otwory
  • Niepełny materiał
  • Itp.

KATALOG DO POBRANIA

TRS-HO

Wiertła z serii TRS-HO to pierwsze na świecie 3-ostrzowe wiertła do wiercenia w stali. Opatentowana geometria pozwala na stabilny wyrzut wiórów, nawet przy mniejszej pojemności rowków wiórowych, co jest nieuniknione w wiertłach 3-ostrzowych. Rezultatem jest szybkość do 3 razy większa niż w wiertłach 2-ostrzowych oraz nawet 3 razy dłuższa żywotność.

KATALOG DO POBRANIA

TDXL

Ekstra długie wiertła HSSE (bez otworów chłodzących) wykorzystują nową powłokę OSG WD1 do powstrzymania zużycia się wiertła. Możliwe jest wiercenie bez odwiórowywania do 20-krotności średnicy wiertła.

KATALOG DO POBRANIA